Paylaşım Zirvesi, FenOkulu.Net ortak iştirakidir. Yeni Üyelik Uye Girişi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Paylaşım Zirvesinin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
Atölye Grupları

Kurumsal / Hakkımızda

Sınıf Öğretmenleri 2. Paylaşım Zirvesi

Sınıf öğretmenleri ailesi olarak 2.Zirve için  14 Aralık 2019 Cumartesi günü Ankara MAYA Okulları/ İncek Kampüsünde buluşuyoruz.

 

Mesleki tecrübelerin, pedagojik yorumların, ders içi ve ders dışı uygulamaların,atölyelerin  paylaşılacağı bu organizasyonda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

“Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi” adını verdiğimiz bu oluşumun önemsedigimiz amacı sınıf öğretmenleri arasında bağlılığı arttırmak ve yarattıkları farkı diğer  meslektaşlariyla paylaşarak onlara  ilham olmalarına olanak sağlamaktır.

Bilgiye ulaşım, yeni teknolojiler, farklı öğretim yöntem teknikleri eğitim dünyasının yeni girdileri olarak görülmektedir. 21. yy becerileri gelişmiş öğretmenler diğer öğretmenlere mentörlük ettiğinde öğretmenlerde değişim daha da hızlı artmaktadır. 

Bizlerde bu toplantı ile öğretmenleri yeni yaklaşımlardan, farklı uygulamalardan haberdar etmek ve onlarla bu girdileri paylaşmak istiyoruz. Böylece birlikte öğrenmeyi  ve çocuklarımızin egitimine yansıyacak güzel  katkıya ortak olmak olmanın heyecanını yine sizlerle  yaşamak istiyoruz.

Organizasyonumuz tamamen gönüllük esası ile gerceklestiginden dolayı hiçbir siyasi, dini, sendikal çatı ile bağlantımız  yoktur.

Paylaşım Zirvesi İnternet üzerinden içerik yönetim ve üyelik sistemi sağlamaktadır Paylaşım Zirvesi sayesinde kontenjanları açık olan atölyelere başvuru yapabilirsiniz.
©2008,2020, Paylaşım Zirvesi FenOkulu.Net Bilgi ve iletişlim paylaşım platformunun ortak iştirakidir.