Paylaşım Zirvesi, FenOkulu.Net ortak iştirakidir. Yeni Üyelik Uye Girişi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Paylaşım Zirvesinin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
Atölye Grupları

Kurumsal / Neden Önce Öğretmen Vakfı?

14 Aralık 2019 tarihinde ikincisini gerçekleştireceğimiz "Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi" her yıl bir sivil toplum kuruluşu veya vakfını tanıtarak onların eğitim adına yaptıkları güzel ve anlamlı faaliyetleri desteklemek için bağış toplanmasına, öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine aracı olur.

"Önce Öğretmen Vakfı" eğitim hizmetlerine katkıda bulunmak amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Önce Öğretmen Vakfı, Türk Milli Eğitim Sisteminin içinde bulunduğu dönüşüm sürecine enerji, isteklilik ve uzmanlıkla katkı sağlamayı ülke çocukları adına görev edinmiştir. Vakıf, eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunarak geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin doğalarına uygun bir eğitim atmosferinde yetişmelerine katkıda bulunma amacındadır. Bu doğrultuda Önce Öğretmen Vakfının ilk amacı okulların, öğretmenlerin ve eğitimcilerin mesleki gelişimi alanlarında çalışarak, katkı/fayda sağlamaktır. 

Kuruluş amacı ile ilintili olarak Önce Öğretmen Vakfı, ikincisi düzenlenecek Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesinde de ülkemizin dört bir yanından gelecek öğretmenlerimizin bir araya gelmelerine, mesleki deneyimlerini birbirleri ile paylaşmalarına aracı olmaktan büyük memnuniyet duymaktadır. Önce Öğretmen Vakfı, düzenlenecek olan organizasyonun gelirini SERÇEV'e bağış yapacak olup, ülke çocuklarımız için umut olmaya devam edecektir. 

Bu anlamlı amacı gerçekleştirecek eğitim ve her türlü kültür faaliyeti arttıkça, çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmanın huzuru, motivasyonu ve heyecanı ile çalışmalarımızı sürdürüyor olacağız. 

 

Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi Ekibi


 

Paylaşım Zirvesi İnternet üzerinden içerik yönetim ve üyelik sistemi sağlamaktadır Paylaşım Zirvesi sayesinde kontenjanları açık olan atölyelere başvuru yapabilirsiniz.
©2008,2020, Paylaşım Zirvesi FenOkulu.Net Bilgi ve iletişlim paylaşım platformunun ortak iştirakidir.