Paylaşım Zirvesi, FenOkulu.Net ortak iştirakidir. Yeni Üyelik Uye Girişi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Paylaşım Zirvesinin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
Atölye Grupları

Kurumsal / Hakkımızda

BİZ KİMİZ:

 'Bir öğretmen değişir, dünya değişir' diyerek 2012 yılında yola çıkan paylaşım ağından oluşan öğretmen platformuyuz. Organizasyonun ve atölyelerin tamamı hiç bir ideolojik, siyasi, dini, etnik ve sendikal çatıyı öne çıkarmayan gönüllü öğretmenlerden oluşuyor. 

 

AMACIMIZ: 

"Bilgi güçtür ve paylaştıkça çoğalır." Öğretmenlerimizin deneyimlerini birbirleriyle paylaşmasını sağlayabilecek bir ortam oluşturmaktır. Bu yolla öğrencilerimizin sosyal bilimlerin her alanında daha nitelikli bir okur - yazar olmasını amaçlıyoruz.   Nihai amacımız ise öncelikle kendi geleceğimiz çocuklarımız olmak üzere bütün insanlığa gerçek bir uygarlık mirası bırakmaktır.  

 

YÖNTEMİMİZ: 

Oluşturacağımız atölye dersliklerde; sınıflarımızda veya sınıf dışında uyguladığımız farklı öğretim yöntem ve  tekniklerini uygulamalı olarak paylaşıyoruz.  

 

Paylaşım zirvesine iki şekilde katılım gerçekleştirebilirsiniz. 

1. Atölye açmak.

2. Katılımcı olmak

 

Öncelikle Türkiye'nin her köşesinden sıraların dışına çıkan sıra dışı öğretmenlerin ATÖLYE AÇMA TALEBİNİ alıyoruz.  Talebi komisyonumuz değerlendirdikten  sonra karar verilen atölyeyi www.paylasimzirvesi.org internet sayfamızdaki atölyeler bölümüne kaydediyoruz.

 

Sonraki aşama ise katılımcıların kendileri için yararlı gördükleri atölyelere kontenjan dahilinde isimlerini yazdırmaları. 

 

 Yaşadığımız yeri ve dünyayı tanımak, o dünyada yaşayan insanların başından geçenleri anlamak ve yepyeni bir anlatı oluşturmak için Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya ve Felsefe öğretmenlerini SOSYAL BİLİMLER PAYLAŞIM ZIRVESI'ne DAVET EDİYORUZ!

 

5 0cak'ta Ankara Nesibe Aydin Okullarındayız ..

 

Çünkü sosyal bilimler, geçmişi, bugünü ve geleceği anlamak ve anlamlandırmak icin birbirimize  ilham verir.

 

Atölye başvuruları için son tarih: 27 Eylül 2019

Atölye başvurularının açıklanması: 14 Ekim 2019

Atölyelere katılımcı kayıtlarının başlamasi:  21 Ekim 2019

Paylaşım Zirvesi İnternet üzerinden içerik yönetim ve üyelik sistemi sağlamaktadır Paylaşım Zirvesi sayesinde kontenjanları açık olan atölyelere başvuru yapabilirsiniz.
©2008,2020, Paylaşım Zirvesi FenOkulu.Net Bilgi ve iletişlim paylaşım platformunun ortak iştirakidir.
modal aç